Animacje

Animacje

08 gru 2021
09 gru 2021

Rezerwacja online chwilowo niedostępna

Zapraszamy do kontaktu z działem rezerwacji:

+48 91 38 66 250 rezerwacje@kwrlaguna.com.pl

Nauka poprzez zabawę

Nasz program animacji dla najmłodszych jest realizowany w planie dziennym, ośmiogodzinnym, sześć dni w tygodniu. Podzielony jest na dwa bloki: poranny i popołudniowo wieczorny. Zajęcia są ukierunkowane dla różnych grup wiekowych. Są one prowadzone zarówno w naszym Klubiku Młodego Żeglarza, jak i na terenie rekreacyjnym obiektu. Do naszych pociech wychodzimy z sercem
i zaangażowaniem.

Kładziemy nacisk na wielobarwność tematyki zajęć, naukę poprzez zabawę, pobudzenie wyobraźni, magię i fantazję dziecięcego świata.

Nasz program animacji to m.in.  propozycje plastyczne, artystyczne, muzyczne, gry i zabawy ruchowe, zajęcia z chustą klanza i wiele innych. Za sprawa ich różnorodności i profesjonalnej realizacji , każdy z małych lagunowiczów przeżyje z nami pełną magii morską przygodę.  

Organizujemy również wycieczki fakultatywne dla rodzinnych swawoli.

A z nimi:

  • Rejs statkiem Czerwony Szkwał- niezapomniana  przygoda w świecie piratów
  • Wycieczka Ciuchcią- podróż kolorową maszyną czasu po miasteczku, idealna rodzinna wycieczka celem poznania uroków Mrzeżyna   
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij