Informator hotelowy

Informator hotelowy

08 gru 2021
09 gru 2021

Rezerwacja online chwilowo niedostępna

Zapraszamy do kontaktu z działem rezerwacji:

+48 91 38 66 250 rezerwacje@kwrlaguna.com.pl

Szanowni goście!

Serdecznie witamy w Kompleksie Wypoczynkowo Rekreacyjnym Laguna

Dziękujemy za wybór naszego obiektu jako miejsca Państwa pobytu i wypoczynku. Zapewniamy, że z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby pobyt w KWR Laguna spełnił Państwa oczekiwania.

Do Państwa rąk oddajemy niniejszy Informator Hotelowy, który ma pełnić rolę przewodnika po naszym Hotelu i świadczonych przez nas usługach. W wypadku pytań lub wątpliwości Pracownicy obiektu są do Państwa dyspozycji.

Życzymy miłego i udanego pobytu
Zarząd i Pracownicy
KWR Laguna

INFORMATOR

DOBA HOTELOWA

Doba hotelowa rozpoczyna się pierwszego dnia pobytu o godzinie 15:00, kończy o godzinie 10:00 ostatniego dnia pobytu. Istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej  w miarę dostępności pokoi. Życzenie przedłużenia pobytu Gość powinien zgłosić w Recepcji do godziny 22:00 dnia poprzedzającego termin najmu pokoju.

Hotel może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin hotelowy wyrządzając szkodę w mieniu hotelowym lub gości albo szkodę na osobie gości, pracowników hotelu albo innych osób przebywających w hotelu albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt gości lub funkcjonowania hotelu.

CISZA NOCNA

Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godz. od 22:00 do 7:00

BUDZENIE

Informujemy Państwa o możliwości budzenia telefonem przez Recepcję, tel.: 600

SERWIS POKOJOWY

Dbając o Państwa komfort świadczymy usługę sprzątania pokoi hotelowych od poniedziałku do soboty. Pranie ręczników i pościeli odbywa się na Państwa prośbę.  Prosimy o pozostawienie ręczników na podłodze w łazience celem ich wymiany.  Wcześniejszą potrzebę wymiany pościeli  prosimy zgłosić w Recepcji Hotelu (tel.600), lecz nie częściej niż co 7 dni. Pranie odzieży – istnieje możliwość prania podczas Państwa pobytu. Koszt 1 wsadu / max 6 kg/ 10pln.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

W Recepcji Hotelowej mogą Państwo nieodpłatnie wypożyczyć żelazko i deskę do prasowania.

POMOC MEDYCZNA

Przychodnia  w Mrzeżynie- Ośrodek Zdrowia , ul. Trzebiatowska 1, 72-330 Mrzeżyno, tel.: 91 386 65 99
Apteka Libra, ul. Tysiąclecia 3E,72-330 Mrzeżyno, tel.: 607 953 699
Punk Apteczny, ul. Tysiąclecia 3H, 72-330 Mrzeżyno, tel.:91 38 66 364   
Apteczka pierwszej pomocy  znajduje się w Recepcji Hotelu. Dysponujemy podstawowymi lekami przeciwbólowymi oraz materiałami opatrunkowymi, które wydawane są na Państwa indywidualne życzenie. Hotel nie bierze odpowiedzialności za ich użycie. 

W celu uzyskania  Informacji o dalszej pomocy medycznej prosimy o kontakt z Recepcją Hotelową (600).

MSZE ŚWIĘTE

Kościół p.w. św. Ap. Piotra i Pawła Mrzeżyno, ul. Nadmorska 7,72-330 Mrzeżyno
Msze Święte:

   W sezonie letnim   Poza sezonem
Niedziele  9.00.00,11.30,16.30,19.30 9.00,11.30,16.30
Dni powszednie  19.30 16.30

                                                                                                               
NUMERY WEWNĘTRZNE

Celem uzyskania połączenia z poszczególnymi segmentami hotelowymi ,prosimy wybrać:

Recepcja 600
Lobby Bar, Kręgielnia, Wypożyczalnia rowerów 601
Bar LaRoots, Bilard 701

ZNISZCZENIA

W trosce o dobry stan wyposażenia naszego obiektu, służącego wszystkim Gościom, stosujemy zasadę, iż Gość hotelowy ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zagubienia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych hotelu powstałe umyślnie i nieumyślnie z jego winy lub z winy odwiedzających. Jeżeli Gość hotelowy wykracza w sposób rażący lub uporczywy przeciwko obowiązującemu porządkowi hotelowemu lub przez swoje niewłaściwe zachowanie czyni korzystanie z innych pomieszczeń w hotelu uciążliwym, hotel może odmówić dalszego świadczenia usługi bez prawa do zwrotu poniesionych kosztów. Szczegółowe normy postępowania zamieszczone są w Kodeksie Cywilnym oraz w Regulaminie Hotelowym dostępnym w każdym pokoju oraz Recepcji Hotelowej.

REGULAMIN HOTELOWY

Regulamin określa zasady świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie KWR Laguna i jest integralną częścią umowy, do której zawarcia dochodzi poprzez podpisanie karty meldunkowej, jak również poprzez dokonanie rezerwacji lub zapłatę zaliczki lub całej należności za pobyt w KWR Laguna. Dokonując ww. czynności, Gość potwierdza, iż zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu. 
2. Regulamin obowiązuje wszystkich Gości przebywających na terenie KWR Laguna
3. Regulamin jest dostępny do wglądu w Recepcji hotelowej, w każdym pokoju hotelowym, a także na stronie obiektu.

Regulamin hotelowy dostępny w Recepcji Hotelowej , każdym pokoju, jak i na naszej stronie internetowej  określa zasady funkcjonowania obiektu.  

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij