Laguna dla aktywnych

Rezerwacja online chwilowo niedostępna

Zapraszamy do kontaktu z działem rezerwacji:

+48 91 38 66 250 rezerwacje@kwrlaguna.com.pl
od 20 /noc
dowolna dł. pobytu
HB – Śniadanie i obiadokolacja
Dla osób poszukujących większej aktywności w wypoczynku,nastawionych na rekreację ruchową pakiet Laguna jest idealną propozycją.Z nim otrzymają Państwo nieograniczony dostęp do atrakcji naszego obiektu. Tu korzystanie z basenów zakończone seansem w saunach, wielogodzinne partie w bilard, czy ćwiczenia siłowe nie mają końca.Pakiet LAGUNA obejmuje:nielimitowane korzystanie z kompleksu basenowego naszego obiektu / basen sportowy, basen rekreacyjny, jacuzzi,ściana wspinaczkowa, baseniki dla dzieci/nielimitowane korzystanie ze strefy saun: sauna fińska, łaźnia parowa.Nielimnielimitowane korzystanie z siłowni PAKIET LAGUNA : DOPŁATA DO KAŻDEJ DOBY +20 PLN Dostępność pakietu:Pakiet dostępny we wszystkich terminach. Pakiet jest imienny 

Ważne Informacje dotyczące rezerwacji

Doba hotelowa

Zameldowanie: od 15:00
Wymeldowanie: do 10:00

    Dzieci

  • Dzieci do lat 3 śpiące z rodzicami nie ponoszą opłat. Dzieci do lat 5, dzieci do lat 10 śpiące z rodzicami -46% zniżki, dzieci do lat 10 - 25% znizki. Możliwość rezerwacji łóżeczka dziecięcego.
  • Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.

Anulacja rezerwacji

W przypadku anulacji dokonanej i potwierdzonej przez Gościa rezerwacji, zostaje on obciążony kosztami w wysokości wpłaconego zadatku. Istnieje możliwość przesunięcia terminu rezerwacji wraz z wpłaconym zadatkiem na termin dogodny dla Państwa/ nawet w sezonie przyszłym/.
<p><strong>Najniższą</strong> i najlepsze oferty</p>

Rezerwuj teraz Laguna dla aktywnych

od 20 /noc

Gwarantujemy:

Najniższą i najlepsze oferty

Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji

Bezpieczeństwo Twoich danych

Pozostałe oferty

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij