Nauka pływania i korekcja stylu

Nauka pływania i korekcja stylu

28 paź 2021
29 paź 2021

Rezerwacja online chwilowo niedostępna

Zapraszamy do kontaktu z działem rezerwacji:

+48 91 38 66 250 rezerwacje@kwrlaguna.com.pl

Nauka i doskonalenie

Form rekreacji  fizycznej i aktywnego spędzania czasu wolnego jest niezmiernie wiele, każda z nich wspanialsza. W KWR Laguna może stać się pływaniem. Z wiedzą Instruktora i czasem na przyjemność mogą Państwo uczyć się i doskonalić tę dziedzinę sportu. 

Dzieci mogą rozpocząć przygodę z wodnym światem, która zapewni im oswojenie z wodą i prawidłową  postawę. Indywidualne lub grupowe zajęcia dla najmłodszych prowadzimy od wieku przedszkolnego, przy którym opiekun staje się partnerem w prowadzeniu dziecka w wodzie.

Na tym etapie nasz uczeńpo oswojeniu się z wodą poznaje poprawną pracę nóg do stylu grzbietowego i kraula, przemieszczania się w wodzie z deską za pomocą pracy nóg do kraula, pływania pod wodą do celu, skoków do wody, samodzielnego poruszania się w wodzie na plecach za pomocą nóg do stylu grzbietowego.

Zarówno dla dorosłych, jaki  dzieci  umiejących pływać proponujemy zajęcia z korekcji stylu. Zgłębianie technik i umiejętności pływania  prowadzi do kształtowania właściwych postaw. Styl grzbietowy, dowolny, czy klasyczny zawsze może stać się bardziej idealny. Prowadzimy zajęcia indywidualne, w grupach do 5 osób, lub ukierunkowanych kursach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij